Certifikace

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme nedávno opětovně získali certifikáty ISO 9001:2015, ISO 140001:2015 and BS OHSAS 18001:2007, a chtěli bychom Vám při této příležitosti srdečně poděkovat, že jste naším stálým a věrným zákazníkem.

Rozhodnutí společnosti MICOS TELCOM podstoupit certifikaci je proaktivní a předchází požadavkům našich zákazníků, ale také náš závazek k poskytování kvalitních výrobků a služeb všem našim zákazníkům. Vždy se snažíme překonat Vaše očekávání. Prostřednictvím cílů zaměřených na zdůraznění dodržení kvality a inovativnosti výroby přivádíme podnikání do nových výšin.

Pro opětovné získání certifikátů MICOS TELCOM prošel hodnotícím procesem, který zahrnoval rozvoj systému správy kvality, posouzení dokumentace systému řízení, předběžný audit, úvodní ohodnocení a odstranění nesouladů, což všechno pomohlo najít nápravná opatření pro odstranění nedostatků ve standardu řízení kvality.

Tyto certifikáty potvrzují, že nejvyšší kvalita, servis, inovace, flexibilita a spolehlivost pro nás nejsou jenom slova!

Aktuální certifikáty naleznete ZDE

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací