Datová centra Datová centra

Datová centra představují jeden z nejdůležitějších prvků komunikační infrastruktury.Uložená data musí být kdykoliv a kdekoliv spolehlivě k dispozici nepozměněná a neporušená. Datová centra jsou budována s dostatečnou kapacitou a výpočetním výkonem tak, aby vyhovovala nárokům současného rozvíjejícího trendu podnikání. Výsledkem optimalizovaného datového centra je efektivnější a pružnější obchodní rozhodování, zvýšení bezpečnosti dat a snížení nákladů na provoz komunikační infrastruktury.

  • TEPLÁ A STUDENÁ ULIČKA
  • UZAVŘENÁ - Chlazení datových skříní pomocí teplé/studené uličky je založeno na principu chladícího systému vytvářejícího studený vzduch, který je vháněn přes zdvojenou podlahu do datové skříně, zde studený vzduch ochladí aktivní komponenty. Teplý vzduch je z těchto aktivních prvků odváděn ven z datové skříně, kde je znovu nasáván chladícím systémem. Tento způsob chlazení zajišťuje kontrolovaný přísun studeného vzduchu k datovým skříním a snižuje tak náklady na pořízení složitého chladícího systému datových místností.
  • OTEVŘENÁ - Jedná se o stejný způsob distribuce studeného a teplého vzduchu jako u uzavřené uličky, ale zde může nastat recirkulace horkého vzduchu se studeným díky nedostatečnému tlaku ve dvojité podlaze nebo při nižší než optimální světlosti podhledu, což vede k nedostatečnému oddělení horkého vzduchu. Tento systém odděluje studený vzduch od horkého odpadního vzduchu tak, že vytváří uzavřený studený prostor. Tento prostor zabraňuje preventivně smíchání studeného a horkého vzduchu a eliminuje hot-spoty.
Poptávka produktu Datasheet ke stažení

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací