FTTH konference 2020 v Berlíně

V posledních týdnech se začínáme intenzivně připravovat na první větší mezinárodní akci po vynucené pauze díky celosvětové pandemii koronaviru.

Jde o FTTH konferenci 2020 v Berlíně, která by se měla konat od 1. do 3. prosince. Akce se bude konat v Hub 27.

Vše připravujeme ve spolupráci s naší mateřskou firmou Preformed Line Products, která patří mezi zlaté partnery celé akce. Její detail spolu se zmínkou o naší firmě najdete na oficiálních stránkách veletrhu.

Tato akce je největší FTTH akcí, zastoupeno bude přes 100 zemí, na různých přednáškách promluví přes 150 speakerů a bude se konat 11 workshopů.

Seznam workshopů a přednášek nebyl ještě zveřejněn, ale v předchozích letech byl první den vždy věnovaný právě workshopům. Šlo o odborná setkání na různá témata FTTH technologií a dalších technologií a služeb využívajících optická vlákna na bázi vlád členských států EU, národních regulačních úřadů a členů Rady Evropy FTTH.

Druhý den byl loni rozdělen do tří tematických bloků Politika, Finance a Technologie. Témata se různě dotýkala 5G sítí a rychlejšího přenosu dat. Takže se můžeme jen těšit, jaká hlavní témata budou na pořadu letos.

Součástí akce je samozřejmě i prezentace více než stovky zúčastněných firem. Naše produkty budeme prezentovat společně s Preformed Line Products. Náš společný stánek má označení G14 a je blízko samotného středu výstavní haly.

Nyní vybíráme produkty, které budeme na veletrhu prezentovat a začínáme připravovat veškeré marketingové materiály včetně našeho stánku.

Oficiální stránky celé akce: https://www.ftthconference.eu/

 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací