FTTx podzemní řešení

Uložení sítě pod zem patří mezi nejpoužívanější řešení při výstavbě FTTx sítí a to zejména pro svou dlouhou životnost a neviditelnost. K výstavbě se používají trubičkové systémy, které usnadňují jak samotnou výstavbu, tak následnou instalaci kabelů. Záfuk kabelů můžete provádět postupně a modifikovat dle požadavků sítě bez dalších nákladů na zemní práce. V distribučních bodech sítě jsou instalovány kabelové šachty s rozvaděči, které umožňují spojování vláken v různých konfiguracích.

FTTx podzemní řešení od Micos Telcom nabízí komplexní pohled na vzájemnou kompatibilitu všech prvků v síti. Na konkrétních příkladech ukazuje, jak používat šachty, trubičky a kabely a jak připojovat z metropolitní sítě central office, velké bytové jednotky i malé rodinné domy. 

»» Zobrazit FTTx podzemní řešení ««

Jak s našimi řešeními pracovat?

  • Na první pohled vás zaujme grafické vyobrazení sítě.
  • V každém vyobrazení najdete několik bodů v síti, kde můžete popřemýšlet, které produkty budete potřebovat.
  • K těmto bodům vedou číselné značky specifické pro každý produkt.
  • Podle těchto značek můžete najít další informace – název produktu spolu s obrázkem a stručným popisem přímo nad vyobrazením sítě, podrobnější informace včetně objednacích kódů pak v tabulce na samostatné stránce.
  • Vždy se orientujte podle číselných značek (pro lepší orientaci jsou některé barevně odlišené).

NÁŠ TIP:

Každá číselná značka, název produktu i obrázek funguje jako tlačítko. Po kliknutí se dostanete na produktovou kartu na webu s více obrázky, vlastnostmi, parametry a videi. Můžete si rovněž stáhnout datasheet či provést objednávku přímo na webu.

Řešení si zobrazíte kliknutím na obrázek níže.

ZOBRAZIT FTTx PODZEMNÍ ŘEŠENÍ

 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací