FTTx podzemní řešení

Uložení sítě pod zem patří mezi nejpoužívanější řešení při výstavbě FTTx sítí a to zejména pro svou dlouhou životnost a neviditelnost. K výstavbě se používá trubičkových systémů, které usnadňují jak samotnou výstavbu, tak následnou instalaci kabelů. Záfuk kabelů můžeme provádět postupně a modifikovat dle požadavků sítě bez dalších nákladů na zemní práce. V distribučních bodech sítě jsou instalovány kabelové šachty s rozvaděči, které umožňují spojování vláken v různých konfiguracích.

FTTx podzemní řešení nabízí komplexní pohled na vzájemnou kompatibilitu všech prvků v síti. Ukazuje použití šachet, trubiček a kabelů na konkrétních příkladech od připojení central office z metropolitní sítě, přes velké bytové jednotky až po malé rodinné domy. Řešení je určeno pro operátory, montážní firmy, ale i projektanty, kterým může sloužit jako návod při navrhování sítě.

Řešení si zobrazíte kliknutím na obrázek níže.

Jak s našimi řešeními pracovat?

  • Na první pohled vás zaujme grafické vyobrazení sítě
  • V každém vyobrazení najdete několik bodů v síti, kde můžete popřemýšlet, které produkty budete potřebovat
  • K těmto bodům vedou číselné značky specifické pro každý produkt
  • Podle těchto značek můžete najít další informace – název produktu spolu s obrázkem a stručným popisem přímo nad vyobrazením sítě, podrobnější informace včetně objednacích kódů pak v tabulce na samostatné stránce
  • Vždy se orientujte podle číselných značek (pro lepší orientaci jsou některé barevně odlišené)

NÁŠ TIP:

Každá číselná značka, název produktu i obrázek funguje jako tlačítko. Po kliknutí se dostanete na produktovou kartu na webu s více obrázky, vlastnostmi, parametry a videi. Můžete si rovněž stáhnout datasheet či provést objednávku přímo na webu.

ZOBRAZIT ŘEŠENÍ

 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací