Nadchli jsme se pro FTTx řešení

Nikdo z nás nechce trávit příliš mnoho času hledáním produktů. Ani my. Ani projektanti a nákupčí našich optických a datových rozvaděčů. Přemýšleli jsme, jak to udělat, a rozhodli se pro ucelená řešení.

Dnes tak už nemusíte složitě vyhledávat jednotlivé produkty, ale díky našim řešením hned na první pohled vidíte, které produkty potřebujete, v jakém počtu, s jakou kapacitou a vlastnostmi.

Dnes máme takto zpracovaných celkem 5 řešení - FibeRoad řešeníFTTH GPON řešení bez svárů a FTTH RISER řešení s patrovými rozvaděči pro vnitřní část sítě a FTTx podzemní řešení a FTTH fasádní řešení pro vnější část sítě.

Naše řešení jsou umístěna na webu formou online interaktivních PDF.

Micos Telcom · We got to be passionate about FTTx Solutions

Jak s nimi pracovat?

  • Na první pohled vás zaujme grafické vyobrazení sítě – dům, skupina domů či město
  • V každém vyobrazení najdete několik bodů v síti (například patro v domě), kde můžete popřemýšlet, které produkty (rozvaděče, adaptéry, pigtaily, kabely,…) budete potřebovat
  • K těmto bodům vedou číselné značky specifické pro každý produkt
  • Podle těchto značek můžete najít další informace – název produktu spolu s obrázkem a stručným popisem přímo nad vyobrazením sítě, podrobnější informace včetně objednacích kódů pak v tabulce na samostatné stránce
  • Vždy se orientujte podle číselných značek (pro lepší orientaci jsou některé barevně odlišené)

Zjistíte tak, které produkty a v jakém počtu jsou potřeba (každé řešení jde až do hloubky počtu svárů) a podle objednacích kódů v tabulce na samostatné stránce si je můžete rovnou objednat.

Naše řešení jsou interaktivní

Druhým největším efektem našich řešení je jejich interaktivita. Každá číselná značka, název produktu i obrázek funguje jako tlačítko. Po kliknutí se dostanete na produktovou kartu na webu s více obrázky, vlastnostmi, parametry a videi. Můžete si rovněž stáhnout datasheet či provést objednávku přímo na webu.

Naše řešení tak můžete vnímat jako rozcestník po našich produktech.

Neustále aktualizujeme

Všechna řešení každý rok aktualizujeme. A společné mají i to, že každé řešení uvádí jedno zvířátko. Podzemní řešení uvádí krtek, GPON řešení pavouk, fasádní řešení holub, riser řešení šváb a FibeRoad řešení král zvířat – lev.

Kromě neustálého zdokonalování pracujeme i na zcela nových řešeních. O čem budou a jaké budou mít zvířátko? Brzy představíme.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací