ORM 1 Předinstalovaná sada FTTH

Jedná se o standardní účastnickou zásuvku ORM 1, která je plně vystrojena a připravena pro snadnou a rychlou montáž v objektu u zákazníka. V zásuvce je osazen konektorový adaptér, ve kterém je ukončen konektor, do jehož ferule jsouve výrobě nalepena a následně přeleštěna vlákna použitého FLAT DROP - G657a kabelu. Dle varianty je zásuvku možno osadit případně 2-ma SC nebo až 4-mi LC konektory. Optický kabel je v odpovídající délkové rezervě uložen na kartonové cívce, ze kterélze kabel během instalace snadno odvíjet.

  • Vnitřní
  • 1-12 svárů
  • 1- 12 konektorů
  • SC LC
  • Minimalizuje se doba instalačního technika v objektu zákazníka
  • K instalaci zásuvky není třeba žádného speciálního nářadí (svářečka optických vláken, lámačka optických vláken)
  • Odpadají komplikované a pro vlákno nebezpečné montážní operace v terénu jako je odstranění sekundární ochrany vlákna, čištění vlákna, ukládání jeho délkové rezervy do zásuvky, svařování, přeměření a případné opětovné zalamování vlákna
  • Velmi snadná instalace kabelu FLAT DROP - G657a na omítku prostřednictvím svorek, případně do ochranné trubičky
  • Možnost instalovat více FLAT DROP - G657a kabelů do jedné ochranné trubky (stoupací šachty)
Poptávka produktu Datasheet ke stažení

Soubory ke stažení

Zásuvka ORM1 MINI ZÁSUVKA FTTH viz strana O 6
Typ konektorů SC, LC
Optické vlákno CORNING G.657A
Typ kabelu FLAT DROP 3 × 2,1 mm
Materiál vnějšího pláště LSHS
Rozměr balení 270 × 265 × 90 mm
Prostředí Vnitřní
Počet svárů 1-12 svárů
Počet konektorů 1- 12 konektorů
Nosník konektorů SC , LC
85H4.88/S120F FTTH ORM1 1× SC/APC, 20 m
85H4.88/S130F FTTH ORM1 1× SC/APC, 30 m
85H4.88/S140F FTTH ORM1 1× SC/APC, 40 m
Příslušenství pro ORM 1

Příslušenství pro ORM 1

Příslušenství pro mini zásuvku ORM 1

detail produktu

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací