Optická zásuvka ORM 2

Optická zásuvka ORM 2 je určena k ukončení 2 až 4 optických vláken v posledním optickém zákaznickém bodu nebo pro vzájemné propojení optických kabelů. Instaluje se ve vnitřním prostředí na zeď. Tato optická zásuvka má možnost výstupů a vstupů v rozsahu přibalených panelů.

  • Vnitřní
  • 1-12 svárů
  • 1- 12 konektorů
  • SC LC E2000 ST/FC
  • Kapacita 4 optické konektory
  • Nosník konektorů SC simplex, SC duplex, ST, FC, E2000, LC
  • Maximální kapacita 6 svárů
  • Přímé zakončení vlákna konektorem
  • Uložení rezervy optického vlákna
  • Jednoduchá montáž
  • Instalace na zeď
  • Stupeň krytí IP 20
  • Použití pro vlákna G652d a G657 a, b
Poptávka produktu Datasheet ke stažení

Soubory ke stažení

Vstupy Mikrotrubička ø 5 mm, Mikrotrubička ø 3 mm, Optické kabely max. ø 5 mm
Výstupy Adaptéry SC simplex, SC duplex, ST, FC, E2000, LC
Stupeň krytí IP 20 dle ČSN EN 60529
Stupeň samozhášivosti V0 dle UL 94
Stupeň ochrany proti nárazu IK 04 dle ČSN EN 50102
Barva Světle šedá RAL 7035
Materiál ABS
Rozměry 140 × 109 × 23 mm
Hmotnost 0,1 kg
Prostředí Vnitřní
Počet svárů 1-12 svárů
Počet konektorů 1- 12 konektorů
Nosník konektorů SC , LC , E2000, ST/FC
8523.20/0000F Optická zásuvka ORM 2

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací