Společnost MICOS TELCOM

Společnost MICOS TELCOM

MICOS TELCOM patří celosvětově mezi přední výrobce a dodavatele aktivních a pasivních prvků pro budování sítí a exportuje své produkty do 50 zemí světa. Zákazníky jsou především nadnárodní a lokální telekomunikační operátoři, prodejci a výrobci produktů pro telekomunikace a společnosti realizující specializované projekty. Dlouholeté zkušenosti a kontinuita vývoje umožňuje nabízet zákazníkům vyzkoušené a kvalitní produkty pro široký rozsah použití od metalických přes optické sítě, datové skříně a datacentra, elektromobilitu a dále speciální řešení z hlediska požadavků EMC nebo zvýšené mechanické či klimatické odolnosti.

Produkty a řešení

V produktovém portfoliu společnosti MICOS TELCOM se nachází ucelená řada pasivních i aktivních prvků pro optické a metalické telekomunikační sítě.  Divize se specializuje také na vývoj, výrobu a distribuci datových skříní, datových center a příslušenství. Nabízí ucelený sortiment služeb v oblasti EMC a elektromobility – od konzultací až po technickou realizaci.

Služby a výroba

Vlastní vývojové centrum, použití nejmodernějších CAD a SAM systémů a moderní strojní vybavení umožňují přizpůsobení standardního sortimentu produktů přesně potřebám zákazníka nebo pro ně vyvinout zcela nové řešení. Mezi služby společnosti patří úpravy standardních produktů, konzultace projektů, vývoj zcela nových řešení na míru zákazníka, vystrojování optických rozvaděčů, OEM výroba, financování projektů, nabídka kooperací apod. Řízení procesů vývoje a výroby probíhá podle mezinárodních standardů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Soubory ke stažení

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací