URM SL 12C M Optický nástěnný rozváděč

Optický rozvaděč URM SL 12C M je určen k uložení max. 12 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Vnitřní Venkovní
  • 1-12 svárů
  • 1- 12 konektorů
  • SC
  • Maximální kapacita 12× LC (plastový držák) nebo možnosti instalace hliníkového adaptérového držáku pro 12× SC simplex
  • Integrovaný vláknový management + 1× kazeta KM3 pro uložení optických svárů
  • 1× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 6× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře
Poptávka produktu Datasheet ke stažení

Soubory ke stažení

Stupeň krytí IP 54 dle ČSN EN 60529
Stupeň samozhášivosti V0 dle UL 94
Stupeň ochrany proti nárazu IK 10 dle ČSN EN 50102
Barva Světle šedá RAL 7035
Rozměry 154 × 235 × 68 mm
Hmotnost 0,8 kg
Materiál – rozváděč PC/ABS
Materiál – průchodky PA6, TPV
Průchodky 1× PG 9, 6× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
Sluneční záření (UV) ČSN EN 60068-2-5
Zkouška změny teploty -40 °C/+70 °C dle ČSN EN 60068-2-14
Prostředí Vnitřní, Venkovní
Počet svárů 1-12 svárů
Počet konektorů 1- 12 konektorů
Nosník konektorů SC
85RP.20/0000F URM SL 12C M
85RP.20/SCA0F URM SL 12C M, 12× adapter SC/APC
85RP.20/SCAPF URM SL 12C M, 12× adapter SC/APC, 12× pigtail SC/APC
85RP.20/SCU0F URM SL 12C M, 12× adapter SC/UPC
85RP.20/SCUPF URM SL 12C M, 12× adapter SC/UPC, 12× pigtail SC/UPC

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací