Virtuální, nebo fyzický veletrh – který z nich byl lepší?

Po nějaké době jsme se zúčastnili 2 veletrhů – jednoho virtuálního v Německu a jednoho fyzického ve Francii. Který z nich byl lepší? Provedli jsme menší srovnání.

 

Virtuální veletrh Fiberweek20

Od 12. do 16. října 2020 jsme byli součástí naší první virtuální akce Fiberweek20.

 

Virtuální, nebo fyzický veletrh – který z nich byl lepší?

 

Byli jsme velmi zvědaví, jak bude akce probíhat, jak se návštěvníci budou na veletrhu chovat, na co se budou ptát. Jako na běžném veletrhu jsme i zde měli svůj stánek, kde jsme představili především naše klíčové produkty, FTTx řešení, webináře, interaktivní brožury a videa.

Naši účast na veletrhu jsme uzavřeli se spoustou nových kontaktů a návštěv našich dobrých obchodních partnerů. 

 

Virtuální, nebo fyzický veletrh – který z nich byl lepší?

 

Univerzita THD v Les Sables d'Olonne

Od 20. do 21. října 2020 jsme se zúčastnili veletrhu University THD v Les Sables d'Olonne ve Francii. Bylo skvělé, že jsme tam mohli být fyzicky. Využili jsme tak příležitost setkat se s našimi partnery ve Francii osobně a ukázat všem návštěvníkům naše a PLP produkty. Akce byla zaměřená na rozvoj optických sítí ve Francii.

 

Virtuální, nebo fyzický veletrh – který z nich byl lepší?

 

Průběh veletrhu Univerzity THD předčil naše očekávání. Výsledkem je pro nás potvrzení, že pozitivní vývoj výstavby sítě FTTx v době pandemie je nejen možný, ale také důležitý. Ukazuje se, že naše komplexní síťová řešení zaměřená na budoucnost jsou více žádaná. I v roce našich 30. narozenin poskytla společnost Micos Telcom na veletrhu důležité pobídky – potvrzeno návštěvou francouzského MINISTERSKÉHO TAJEMNÍKA PRO DIGITÁLNÍ PŘECHOD A ELEKTRONICKOU KOMUNIKACI pana Cedrica O na našem společném stánku s PLP Francie.

 

Virtuální, nebo fyzický veletrh – který z nich byl lepší?

 

Který z veletrhů hodnotíme lépe?

Každý veletrh měl svá pozitiva. Na virtuálním veletrhu náš stánek navštívilo až nečekaně mnoho lidí, ale jen v některých případech došlo k popovídání si přímo na stánku formou chatu. Většinou se komunikace přesunula do podoby e-mailů, což je ne vždy to nejlepší řešení. Osobní kontakt a okamžitou výměnu názorů a zkušeností to nenahradí.

Francouzský veletrh zase překvapil nečekanými návštěvami zajímavých lidí, které bychom na virtuálním veletrhu spíše nepotkali. Byla zde příležitost navázat důležité kontakty.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací